Facebook paylas

15 Temmuz 2012 Pazar

Karanlıklar Ülkesi Uyanış 4 Full İzle


2012 yılının tartışmasız en iyi filmlerinden birisi olan ve izleyicilerine son derece güzel vakit geçirtmeyi başaran, daha önce sitemizde altyazılı olarak paylaşmış olduğumuz, orjinal adı ile Underworld 4: New Dawn Filmi arşimizde bu kez Türkçe Dublaj olarak yer almıştır. Filmin tanıtım bilgilerini kısaca yeniden hatırlatmak gerekirse :
Yapım : Amerika Birleşik Devletleri.

Yapım Yılı : 2012

Türkiye Gösterim Tarihi : 3 Şubat 2012
Yönetmen : Mans Marlind, Wes Craven ve Björn Stein üçlüsü yönetmiştir.
Yapımcı : Wes Craven, Tom Rosenberg, Richard S. Wright, Gary Lucchesi, Len Wiseman, James Mcquaide, David Kern ve Skip Williamson isimlerinin oluşturduğu kalabalık bir yapımcı kadrosu bulunmaktadır.
Filmin Türü : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem, Macera, 3 Boyutlu, Aksiyon, Gerilim ve Korku türündedir.
Filmin Dili : Türkçe Dublaj.
Filmin Başrol Oyuncuları ve Diğer Oyuncu Kadrosu : Kate Beckinsale, Stephen Rea, Scott Speedman, Michael Ealy, Theo James, India Eisley, Sandrine Holt, Charles Dance, Kris Holden Ried, Jacob Blair, Adam Greydon Reid, Catlin Adams, Robert Lawrenson, Lee Majdoub ve Tyler Mcclendon oynamışlardır.

Filmin Konusu : Yeraltı Dünyası Evrim bölümünden sonraki zaman diliminde Selena ve Micheal karekterlerinin mücadelesini içermektedir.
Karanlıklar Ülkesi Uyanış Türkçe Dublaj izle , Karanlıklar Ülkesi Uyanış Türkçe Dublaj Seyret ,Karanlıklar Ülkesi Uyanış Türkçe Dublaj , Karanlıklar Ülkesi Uyanış Tr Dublaj izle , Underworld 4: New Dawn Türkçe Dublaj izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İZLEDİĞİNİZ FİLM VE VİDEOLAR İÇİN LÜTFEN YORUM YAZINIZ.